درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 613541
رتبه:1
376
1852
842
11333
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

معرفی ورزش اسکی روی آب با پای برهنه یا Barefoot Waterski

تاریخ 9 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 104
با سلام به همه ورزشکاران و ورزش دوستان وب سایت توسینسو ، اگر در مستند های ورزشی نگاه کرده باشید احتمالا ورزش اسکی روی آب را دیده اید ، قایق پر سرعتی که با طناب یک نفر را بر روی آب می کشد و فرد مورد نظر هم چوبی شبیه به چوب اسکی بر روی پاهایش بسته شده است ، خوب این ورزش چیز غیرمعمولی نیست هر چند که ورزش آسانی هم نیست ، یکی دیگر از انواع اسکی روی آب به نام اسکی روی آب با پای برهنه یا Barefoot Waterski معروف است . همانطور که از نام این ورزش پیداست شما به جای چوب اسکی هیچ چیز بر روی پای خودتان نصب نمی کنید و فقط با پای برهنه باید بر روی آب اسکی کنید !! در واقع اصلا اسکی وجود ندارد و فقط شما باید سعی کنید که خودتان را بر روی آب در حالیکه توسط قایق کشیده می شوید سر بدهید و به زیر آب نروید . این ورزش در فلوریدای آمریکا ابداع شد اما امروزه حتی در قالب مسابقات متنوع در استرالیا برگزار می شود و محبوبیت زیادی هم دارد .

تصویر ورزش اسکی روی آب با پای برهنه یا Barefoot Waterski


این ورزش هم جنبه تفریحی دارد و هم جنبه رقابتی ، در رقابت ها یک مسیر آبی تعیین شده است که ورزشکار موظف است که در طی یک وهله زمانی خاص با اجرا کردن حرکات بر روی آب به انتهای آن برسد و هر کسی که بتواند بهترین حرکات را بدون خطا انجام بدهد برنده است . سه تکنیک معمولا در مسابقات توسط ورزشکارها اجرا می شود که اولین آنها اجرا فوت و فن های شخصی ورزشکار است که هر کسی بتواند خلاقیتی در حرکات انجام بدهد دارای امتیاز است ، دومین حالت حرکت های اسلالوم یا رفت و برگشتی است که روی آب باید به چپ و راست توسط ورزشکار انجام شود و در نهایت حرکت سخت ماجرا پرش از سکو است که با توجه به اینکه شما هیچ چوب اسکی به پا ندارید واقعا حرکت دشواری است . هر کسی که بتواند بیشترین طول پرش را ثبت کند در مسابقه برنده است . این ورزش بسیار جذاب و پر از هیجان و البته آدرنالین است ، برای اینکه سایر قسمت های بدن بر روی آب کشیدن نشوند و ضربه ناگهانی به بدن وارد نشود پوشیدن لباس مخصوص اسکی روی آب که چیزی شبیه به لباس غواصی است در این ورزش توصیه می شود . اگر جایی در کشورمان را می شناسید که قابلیت انجام این ورزش در آن وجود دارد خوشحال می شویم ما را در جریان بگذارید.

نویسنده : محمد نصیری
منبع : جزیره ورزش وب سایت توسینسو
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید