درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 613541
رتبه:1
376
1852
842
11333
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

معرفی ورزش مسابقات اتومبیلرانی بانجر یا Banger Racing

تاریخ 9 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 46
فایل های ضمیمه مطلب
26.jpg
با سلام به همه ورزشکاران و ورزش دوستان وب سایت توسینسو ، امروز می خواهیم در خصوص یکی دیگر از انواع ورزش های اتومبیلرانی یعنی Banger Racing صحبت کنیم . این نوع مسابقات اتومبیلرانی را می توان کثیف ترین نوع اتومبیلرانی در دنیا دانست !! در واقع در این نوع مسابقات اتومبیل ها باید کثیف ، خراب و اسقاط شده باشند و در مسابقه شرکت کنند ! به زبان ساده تر اصلا دل راننده نباید برای خودرو بسوزد و هر چقدر که می تواند باید در این مسابقه به رقبا ضربه بزند و با آنها تصادف کند !! درست متوجه شدید این نوع اتومبیلرانی بصورت ویژه برای خودروهای اسقاطی درب و داغون طراحی شده است و قوانین جالبی هم دارد !! یکی از مهمترین قوانین این مسابقه این است که الزاما نفر اولی که از خط پایان عبور می کند برنده نیست !!

مسابقات اتومبیرانی بانجر


این مسابقات در کشورهایی مثل بلژیک ، هلند و انگلستان محبوبیت دارد و معمولا در زمین های گل آلود و پیست های کثیف برگزار می شود . اتومبیل های اسقاطی یا ضایعاتی به انواع و اقسام شکل ها در این مسابقه می توانند شرکت کنند ، رانندگان در این مسابقه به دو دسته بندی تفکیک می شوند : آنهایی که هدفشان برنده شدن در مسابقه است و آنهایی که هدفشان خراب کردن کار دیگران و تصادف کردن و زد و خورد در مسابقه است ! در این مسابقات معمولا رانندگان خرابکار و تخریبچی محبوبیت بیشتری دارند ، عنوان های پایانی مسابقه گواه بر این است که همیشه نفر اول برنده نیست ! عناوینی مثل بهترین خرابکار ! بهترین سرگرم کننده ! بهترین خودرو ! از جمله مدال ها و کاپ هایی است که در انتهای مسابقه به شرکت کنندگان داده می شود .

 تصویر ورزش مسابقات اتومبیلرانی بانجر یا Banger Racing


معمولا عنوان بهترین خودرو ، به خودرویی داده می شود که خلاقانه طراحی شده باشد و البته بیشترین خرابکاری را کرده باشد . در این مسابقات معمولا 40 خودرو با هم رقابت می کنند که یکباره با هم مسابقه را شروع می کنند ، پیست مسابقه بزرگ است و مسابقه معمولا دارای 12 ، 15 یا حداکثر 20 دور یا راند است . برخی اوقات آنقدر مسابقات خشن و برخوردها زیاد می شود که داورها پرچم زرد به خودروها به نشانه کاهش برخورد و مراعات کردن نشان می دهند که چیزی شبیه به کارت زرد در فوتبال به حساب می آید . شکل دیگری از این مسابقات با پیست های متقاطع در آمریکا و کانادا برگزار می شود که باعث می شود برخوردها در این ورزش بالاتر باشد . اگر اطلاعات بیشتری در خصوص این ورزش دارید خوشحال می شویم در ادامه در توسینسو مطرح کنید .

نویسنده : محمد نصیری
منبع : جزیره ورزش وب سایت توسینسو
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید